DACHY

facebook
Dostępność: Na zamówienie

Markizy

Markizy wołomin

 

Ogródek balkonowy lub mały taras to z pewnością najszczęśliwsze miejsca w Twoim domu. Niezależnie od tego, jak bardzo zachwyca sama przestrzeń, markiza może znacznie poprawić Twój komfort w tym miejscu. Dzisiejsze projekty markiz bezproblemowo integrują się z najbardziej panoramiczną częścią Twojego domu. Smukłą formę markizy tarasowej można dostosować za pomocą szerokiej gamy kolorów.

Eleganckie na balkon i taras - Markizy Wołomin

Dzisiejsze projekty markiz bezproblemowo integrują się z najbardziej panoramiczną częścią Twojego domu. Smukłą formę markizy tarasowej można dostosować za pomocą szerokiej gamy kolorów. W słoneczne dni możesz rozwinąć ją w kilka sekund za pomocą ręcznej korby lub elektrycznego silnika rurowego. Możesz do woli korzystać z orzeźwiającego cienia, nie rezygnując z naturalnej bryzy zarówno na tarasie, jak i w pomieszczeniu. Zmniejszając zapotrzebowanie na klimatyzację, zaoszczędzisz także na rachunkach za energię.

 

 Markizy niezawodną osłoną przed promieniami słonecznymi

Stalowe ramiona utrzymują tkaninę akrylową idealnie gładką po rozciągnięciu. Po złożeniu markizy można schować ją w aluminiowej obudowie mocowanej do ściany w celu ochrony przed szkodliwymi czynnikami. Obudowa całkowicie osłania baldachim, zapewniając eleganckie, dyskretne wykończenie. Jeśli wybierzesz markizę bez kasety, zwinięty materiał pozostanie widoczny, ale możesz zdecydować się na zabezpieczenie go dachem ochronnym.

Oferujemy nasze markizy zainteresowanym klientom na terenie miast: Wołomin, Marki, Zielonka oraz Kobyłka. Zachęcamy do kontaktu szczególnie tych, którzy odnajdą i docenią w takim rozwiązaniu znacznie więcej funkcjonalnych cech niż pozostali konsumenci.Oferujemy nasze markizy zainteresowanym klientom na terenie miast: Wołomin, Marki, Zielonka oraz Kobyłka. Zachęcamy do kontaktu szczególnie tych, którzy odnajdą i docenią w takim rozwiązaniu znacznie więcej funkcjonalnych cech niż pozostali konsumenci. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą moskitierów!

Jak dbać o nasze markizy, by służyły latami?

Dbając o markizy w odpowiedni sposób, mogą osłaniać nas przez nawet 10 lat. Dla łatwej pielęgnacji tkaniny:

  • odkurzaj luźny brud,
  • spryskuj roztworem wody i łagodnego mydła,
  • używaj miękkiej szczotki z włosia,
  • pozwól, aby roztwór czyszczący wsiąkł w tkaninę,
  • spłucz, aż wszystkie pozostałości mydła zostaną usunięte.