DACHY

Drzwi

Agmar, Polstar, Doorsy, Pol-skone, DRE, Porta, Voster czy Intenso – to tylko część producentów, z którymi współpracujemy, dostarczając naszym klientom najlepsze i najnowocześniejsze drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Eleganckie skrzydła wewnętrzne

Modele wewnętrzne, mogą być wykonane z wielu różnych rodzajów drzewa czy płyt. Udostępniamy wiele różnych wariantów, w wielu różnych kolorach. Oferowane drzwi wewnętrzne charakteryzują się nowoczesnymi, wytrzymałymi ościeżnicami, które można łatwo regulować, solidnymi, świetnie prezentującymi się skrzydłami w różnych rozmiarach i szeregiem dodatkowych innowacji, jak np. wysoka dźwiękoszczelność czy ognioodporność. Możemy zamontować warianty jedno- lub dwuskrzydłowe, przesuwne czy także bezprzylgowe i wiele innych.

Wytrzymałe drzwi zewnętrzne

Z kolei skrzydła zewnętrzne cechuje ciekawe, stylowe wykończenie, duża wytrzymałość, innowacyjne rozwiązania z zakresu izolacji i bezpieczeństwa. Modele mogą być wyposażone m.in. w bardzo trwałe bolce przeciwwyważeniowe i zawiasy 3D, które jeszcze dodatkowo zwiększają ochronę przed włamywaczami. Zachęcamy do przejrzenia katalogów – produkty mogą być w wielu różnych kolorach.

Nie czekaj na zamówienie – wydajemy także modele od ręki

Mamy również ofertę dla osób potrzebujących drzwi od ręki – posiadamy szereg różnych skrzydeł wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a nawet i wersji technicznych, które sprawdzą się w wielu budynkach użytkowych.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Skontaktuj się z nami – przedstawimy szczegóły, omówimy projekt i pomożemy dobrać właściwe, najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniało wszelkie oczekiwania i wymagania. Usługi oferujemy szczególnie mieszkańcom Warszawy i okolic – np. miejscowości takich jak Kobyłka, Wołomin, Marki czy Zielonka.