DACHY

Drzwi Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka

Agmar, Polstar, Doorsy, Pol-skone, DRE, Porta, Voster czy Intenso – to tylko część producentów, z którymi współpracujemy, dostarczając naszym klientom najlepsze i najnowocześniejsze drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Eleganckie skrzydła wewnętrzne

Modele wewnętrzne, mogą być wykonane z wielu różnych rodzajów drzewa czy płyt. Udostępniamy wiele różnych wariantów, w wielu różnych kolorach. Oferowane drzwi wewnętrzne charakteryzują się nowoczesnymi, wytrzymałymi ościeżnicami, które można łatwo regulować, solidnymi, świetnie prezentującymi się skrzydłami w różnych rozmiarach i szeregiem dodatkowych innowacji, jak np. wysoka dźwiękoszczelność czy ognioodporność. Możemy zamontować warianty jedno- lub dwuskrzydłowe, przesuwne czy także bezprzylgowe i wiele innych.

Wytrzymałe drzwi zewnętrzne

Z kolei skrzydła zewnętrzne cechuje ciekawe, stylowe wykończenie, duża wytrzymałość, innowacyjne rozwiązania z zakresu izolacji i bezpieczeństwa. Modele mogą być wyposażone m.in. w bardzo trwałe bolce przeciwwyważeniowe i zawiasy 3D, które jeszcze dodatkowo zwiększają ochronę przed włamywaczami. Zachęcamy do przejrzenia katalogów – produkty mogą być w wielu różnych kolorach.

Nie czekaj na zamówienie – wydajemy także modele od ręki

Mamy również ofertę dla osób potrzebujących drzwi od ręki – posiadamy szereg różnych skrzydeł wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a nawet i wersji technicznych, które sprawdzą się w wielu budynkach użytkowych.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Skontaktuj się z nami – przedstawimy szczegóły, omówimy projekt i pomożemy dobrać właściwe, najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniało wszelkie oczekiwania i wymagania. Usługi oferujemy szczególnie mieszkańcom Warszawy i okolic – np. miejscowości takich jak Kobyłka, Wołomin, Marki czy Zielonka.

Drzwi Kobyłka

Drzwi są wizytówką każdego domu. Tworzą pierwsze wrażenie o wnętrzu i kształtują wyobrażenia o mieszkańcach. Masywne drewniane drzwi bogato dekorowane ornamentami przywodzą na myśl tradycję oraz luksus, za delikatnymi drzwiami ze szklaną szybą spodziewamy się wnętrz w stylu francuskim lub rustykalnym i dużej ilości światła oraz zieleni.

Wybór drzwi jest ogromny, a producenci stale zaskakują klientów coraz to nowymi rozwiązaniami. Firma Dorol skupia oferty wielu firm - Polstar, Doorsy, Wikęd, Agmar, by - niezależnie od gustu i potrzeb - umożliwić wybór najbardziej odpowiednich drzwi. Kobyłka - zapraszamy do naszego salonu firmowego w podwarszawskiej miejscowości. U nas obejrzysz próbki oraz katalogi i zapoznasz się z wachlarzem możliwości.

Drzwi Wołomin

Drzwi to nie tylko element dekoracyjny, ale przede wszystkim mają zagwarantować bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne powinny być wytrzymałe i zapobiegać wizytom niechcianych gości. W przypadku próby włamania muszą stawić opór przez tak długi czas, by było możliwe wezwanie pomocy.

Wołomin drzwi

Mamy bogate doświadczenie i wiemy, jak różnorodne są potrzeby. Dlatego też naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne o różnym przeznaczeniu:

  • antywłamaniowe;
  • akustyczne;
  • przeciwpożarowe;
  • energooszczędne.

A jeśli chodzi o cechy estetyczne mamy skrzydła:

  • w różnych kolorach i z różnych materiałów;
  • prawo- i lewostronne;
  • pełne;
  • przeszklone.

Drzwi Zielonka

Lata doświadczenia w branży i indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwoliły naszej firmie zgromadzić grono zadowolonych klientów. Wybrane realizacje można zobaczyć na naszych profilach w kanałach społecznościowych, tam również znajdują się autentyczne opinie zadowolonych klientów o naszej pracy.

Drzwi Marki

Naszym celem jest dostarczanie produktów oraz rozwiązań najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Umożliwiamy kompleksowe wyposażenie, nasza oferta prócz drzwi, zawiera klamki, a także, m.in. okna oraz parapety. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Współpracujemy z projektantami wnętrz. Klienci z Warszawy i okolicznych miejscowości: Marek, Zielonki, Wołomina i Kobyłki mogą kupić u nas drzwi w atrakcyjnych cenach. Poznaj naszą ofertę i postaw na profesjonalistów, którym można zaufać.