DACHY

facebook

Drzwi Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka

Salon okien i drzwi Dorol oferuje szeroki wybór skrzydeł drzwiowych do Twojego domu, mieszkania lub biura. Współpracujemy ze znanymi producentami, którzy mogą pochwalić się sprawdzonymi i najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Znajdziesz u nas drzwi zewnętrzne, wewnętrzne takich marek jak: Agmar, Polstar, Doorsy, Pol-skone, DRE, Porta, Voster czy Intenso. Zapewniamy również profesjonalną usługę montażu drzwi.

Zielonka, Marki, Kobyłka, Wołomin i okolice – dojedziemy wszędzie tam, gdzie oprócz oferowanych przez nas produktów będzie potrzebna nasza pomoc w ich montażu. Co więcej, nie musisz czekać tygodniami na wybrane drzwi, ponieważ mamy również wiele modeli dostępnych “od ręki”. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą parpetów!

Marki, Kobyłka, Wołomin – drzwi dostępne od ręki

W naszym salonie znajdziesz szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych produktów, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i wytrzymałości. Poznaj naszą ofertę drzwi – Marki, Kobyłka, Wołomin.

Drzwi wewnętrzne – modele wewnętrzne mogą być wykonane z wielu różnych rodzajów drewna czy płyt. Mamy w ofercie rozmaite warianty tego produktu, również kolorystyczne. Obecnie producenci tworzą kompletne serie skrzydeł drzwiowych, dzięki czemu całe mieszkanie lub dom możesz kompletnie wyposażyć w spójną serię, nie tracąc na różnorodności czy funkcjonalności. Znajdziesz więc bez problemu spójne pod względem stylistycznym drzwi do łazienki z tulejami, pełne drzwi do sypialni czy modele wyposażone w przeszklenia na przykład do salonu, czy gabinetu, które spełniają również funkcję dekoracyjną. Oferowane drzwi wewnętrzne charakteryzują się nowoczesnymi, wytrzymałymi ościeżnicami, które można łatwo regulować, solidnymi, świetnie prezentującymi się skrzydłami w różnych rozmiarach i szeregiem dodatkowych innowacji, jak np. wysoka dźwiękoszczelność czy ognioodporność. Możemy zamontować następujące warianty:

 • drzwi jednoskrzydłowe,
 • drzwi dwuskrzydłowe,
 • drzwi przesuwne,
 • drzwi bezprzylgowe,
 • i wiele innych.

Drzwi zewnętrzne – ze względu na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych skrzydła zewnętrzne powinna cechować duża wytrzymałość oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu izolacji i bezpieczeństwa. Firma Dorol wybiera tylko sprawdzone rozwiązania, które są jednocześnie atrakcyjne pod kątem wyglądu – proponowane przez nas drzwi zewnętrzne cechuje ciekawe i stylowe wykończenie. Ponadto mamy w asortymencie modele wyposażone m.in. w bardzo trwałe bolce przeciwwyważeniowe i zawiasy 3D, które jeszcze dodatkowo zwiększają ochronę przed włamywaczami. Oprócz bogactwa kolorów, materiałów, oferujemy drzwi prawo i lewostronne oraz pełne lub przeszklone. Wśród proponowanych produktów znajdziesz zewnętrzne drzwi:

 • antywłamaniowe,
 • akustyczne,
 • przeciwpożarowe,
 • energooszczędne.

Drzwi dostępne “od ręki” – dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą czekać, mamy również bogatą ofertę drzwi dostępnych “od ręki” – posiadamy szereg różnych skrzydeł wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a nawet i wersji technicznych, które sprawdzą się w wielu budynkach użytkowych.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Skontaktuj się z nami – przedstawimy szczegóły, omówimy projekt i pomożemy dobrać właściwe, najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniało wszelkie oczekiwania i wymagania. Usługi oferujemy szczególnie mieszkańcom Warszawy i okolic – np. miejscowości takich jak Kobyłka, Wołomin, Marki czy Zielonka.

Drzwi Kobyłka, Marki, Zielonka – produkty tylko od renomowanych producentów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Tworzą pierwsze wrażenie o tym, co czeka w środku i kształtują wyobrażenia o mieszkańcach. Masywne drewniane drzwi bogato dekorowane ornamentami przywodzą na myśl tradycję oraz luksus, za delikatnymi drzwiami ze szklaną szybą spodziewamy się wnętrz w stylu francuskim lub rustykalnym i dużej ilości światła oraz zieleni.

Wybór drzwi jest ogromny, a producenci stale zaskakują klientów coraz to nowymi rozwiązaniami. Dorol skupia oferty wielu firm, by niezależnie od gustu i potrzeb umożliwić zakup najbardziej odpowiednich drzwi.

Drzwi Kobyłka – znajdziesz tu produkty takich marek jak:

 • Polstar,
 • Doorsy,
 • Wikęd,
 • Agmar,
 • POL-SKONE,
 • DRE,
 • Porta,
 • Voster,
 • Intenso.

W trosce o bezpieczeństwo domowników – drzwi Zielonka, Marki, Wołomin i okolice

Drzwi to nie tylko element dekoracyjny, ale przede wszystkim mają zagwarantować bezpieczeństwo. Powinny zatem być wytrzymałe i zapobiegać wizytom niechcianych gości. W przypadku próby włamania muszą stawić opór przez tak długi czas, by było możliwe wezwanie pomocy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli antywłamaniowych o różnych klasach bezpieczeństwa, gdzie klasa RC1 jest najniższa, a klasy RC5 i RC6 stanowią najwyższą formę ochrony, która stosowana jest najczęściej w bankach oraz innych instytucjach wymagających szczególnych środków bezpieczeństwa.

Gdzie kupić drzwi? Kobyłka i okolice

Salon drzwi i okien Dorol mieszczący się w Kobyłce dostarcza produkty i rozwiązania najwyższej jakości od sprawdzonych producentów na terenie Wołomina, Marek, Zielonki, Kobyłki, a także Warszawy i okolic. Umożliwiamy kompleksowe wyposażenie – nasza oferta prócz drzwi, zawiera klamki, a także, m.in. okna oraz parapety. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Współpracujemy z projektantami wnętrz. Lata doświadczenia w branży i indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwoliły naszej firmie zgromadzić grono zadowolonych klientów. Wybrane realizacje można zobaczyć na naszych profilach w kanałach społecznościowych, tam również znajdują się autentyczne opinie zadowolonych klientów o naszej pracy.

Poznaj naszą ofertę i postaw na profesjonalistów, którym można zaufać.