DACHY

facebook
Dostępność: Na zamówienie

Moskitiery

moskitiery wołominWybierając moskitiery należy wziąć pod uwagę ich funkcje oraz miejsce i sposób ich wykorzystania. Niektóre moskitiery są przeznaczone do łączenia z sufitami i ścianami. Inne to samonośne konstrukcje ramowe. Dużą zaletą siatki ramowej jest to, że można jej używać wszędzie.

Jakie jest zadanie moskitiery? Renomowany producent osłon okiennych

Głównym zadaniem moskitiery nie jest zabijanie komarów, ale zapewnienie bariery, która będzie trzymać je z dala od Ciebie. Są łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne. Moskitiery przepuszczają wystarczająco dużo światła i są odporne na wysokie temperatury. Ponadto, nowoczesne modele są ognioodporne dzięki zastosowaniu materiałów niewspomagających spalanie. Moskitiery nie są podatne na blaknięcie pod wpływem słońca i mają dużą wytrzymałość mechaniczną.
Jeśli w twoim pokoju są komary i insekty, możesz mieć trudności z zasypianiem w nocy. Z kolei brak stałego snu może stanowić duże zagrożenie dla zdrowia. Podczas gdy wiele osób uważa, że moskitiera jest niewygodna, wręcz przeciwnie. Moskitiera sprawi, że nic nie będzie cię niepokoić w nocy, umożliwiając spokojny sen i odpoczynek.

Różnorodność wariantów moskitier – Marki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka

Najpopularniejsze, a zarazem najtańsze są tradycyjne moskitiery okienne. Zakłada się je przede wszystkim po to, by chronić nas przed insektami i większym kurzem. Ich zalety to łatwość i szybkość montażu oraz trwałość. Nasz podstawowy asortyment to moskitiery ramkowe mocowane do ramy okna. Osadzanie w ramie jest bezinwazyjne, bez konieczności robienia otworów. Również zdejmowanie moskitiery z drzwi balkonowych przebiega sprawnie. To ważna zaleta, dzięki której można je wyczyścić po wyjęciu ich z okna. Wiele osób decyduje się na demontaż moskitiery na sezon zimowy lub przed gruntownym czyszczeniem połączonym z myciem okien.

Moskitiery oferujemy zainteresowanym klientom na terenie miast: Wołomin, Marki, Zielonka oraz Kobyłka, gdzie dostarczamy i montujemy siatki na komary. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą okien drewnianych!