DACHY

Okna

Spośród bogatej konkurencji, nas wyróżnia bardzo bogaty wybór różnych modeli i rozwiązań, a także w pełni profesjonalna, indywidualna obsługa. Staramy się jak najlepiej spełnić potrzeby i wymagania naszych Klientów – z tego powodu współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami produkującymi najnowocześniejsze okna, takimi jak Drutex, czy MS.

Oferujemy rozmaite modele okien, wykonane z różnych materiałów i charakteryzujące się m.in. wysoką dźwiękoszczelnością czy niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Udostępniamy typy wykonane z:

• PCV – nowoczesny wygląd i świetne parametry sprawiają, że okna PCV od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem. Oferujemy modele o wyglądzie wariantów drewnianych i aluminiowych.
• Drewniane – okna drewniane świetnie wyglądają w każdej aranżacji. Mają zwiększoną ochronę przeciw odkształceniom z powodu wilgotności czy temperatury.
• Aluminiowe – występują ze specjalnymi, antywyważeniowymi zaczepami, a także mają wbudowany system mikrowentylacji. Ponadto, mogą mieć różne rodzaje szyb – od hartowanych po przeciwsłoneczne i ornamentowe.
• Aluminiowo-drewniane – to połączenie wyjątkowego wyglądu drewna z wytrzymałością aluminium. Modele tych okien występują w wielu różnych kolorach, takich jak np. jasny dąb, orzech czy teak.

Postaw na wysoką jakość, sprawdzonych producentów i szybki montaż – przejrzyj nasze propozycje, a w razie problemów z wyborem, z chęcią pomożemy dobrać wariant spełniający wymagania – zarówno do domów, jak i do przedsiębiorstw. Usługę przeprowadzamy w Warszawie i okolicach – np. w Markach, Wołominie czy Kobyłce.