DACHY

facebook

Okna Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka

Spośród bogatej konkurencji, nas wyróżnia bardzo bogaty wybór różnych modeli i rozwiązań, a także w pełni profesjonalna, indywidualna obsługa. Staramy się jak najlepiej spełnić potrzeby i wymagania naszych Klientów – z tego powodu współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami produkującymi najnowocześniejsze okna, takimi jak Drutex, czy MS.

Oferujemy rozmaite modele okien, wykonane z różnych materiałów i charakteryzujące się m.in. wysoką dźwiękoszczelnością czy niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Udostępniamy typy wykonane z:

• PCV – nowoczesny wygląd i świetne parametry sprawiają, że okna PCV od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem. Oferujemy modele o wyglądzie wariantów drewnianych i aluminiowych.
• Drewniane – okna drewniane świetnie wyglądają w każdej aranżacji. Mają zwiększoną ochronę przeciw odkształceniom z powodu wilgotności czy temperatury.
• Aluminiowe – występują ze specjalnymi, antywyważeniowymi zaczepami, a także mają wbudowany system mikrowentylacji. Ponadto, mogą mieć różne rodzaje szyb – od hartowanych po przeciwsłoneczne i ornamentowe.
• Aluminiowo-drewniane – to połączenie wyjątkowego wyglądu drewna z wytrzymałością aluminium. Modele tych okien występują w wielu różnych kolorach, takich jak np. jasny dąb, orzech czy teak.

Postaw na wysoką jakość, sprawdzonych producentów i szybki montaż – przejrzyj nasze propozycje, a w razie problemów z wyborem, z chęcią pomożemy dobrać wariant spełniający wymagania – zarówno do domów, jak i do przedsiębiorstw. Usługę przeprowadzamy w Warszawie i okolicach – np. w Markach, Wołominie czy Kobyłce.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą bram garażowych!

Okna Kobyłka

Firma Dorol stawia na kompleksową obsługę klientów. Oprócz sprzedaży okien na wymiar oferujemy usługę montażu wykonywaną przez doświadczonych specjalistów. Nasza wieloletnia praktyka oraz stały rozwój umiejętności pozwalają nam wykonać montaż okien w różnych technologiach, w zależności od warunków technicznych w budynku oraz zróżnicowanych oczekiwań klientów.

Najlepsze okna w Warszawie i okolicznych miejscowościach (Wołomin, Kobyłka, Zielonka czy Marki) - sprawdź ofertę naszej firmy i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Okna Wołomin

Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom montaż okien w następujących technologiach:

  • montaż tradycyjny;
  • ciepły montaż - pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie oraz zapobiega wytwarzaniu pleśni;
  • montaż z użyciem materiałów energooszczędnych pod parapetami - zapobiega utracie energii z budynku;
  • montaż w warstwie docieplenia, czyli poza murem - rekomendowany do domów pasywnych.

Doskonale widać, że wybór okien ma nie tylko znaczenie estetyczne, ale wpływa na koszty użytkowania budynku. Odpowiednio dobrane i zamontowane okna pozwalają na lepszą regulację temperatury i wilgotności we wnętrzach.

Okna Zielonka

Zapraszamy do składania zapytań o ceny okna mieszkańców z Wołomina, Kobyłki i wszystkich miejscowości wokół stolicy. Wstępną wycenę można otrzymać, przesyłając wymiary okna oraz interesujący rodzaj (PCV, drewniane, dachowe, aluminiowe). Niezwłocznie dokonamy szacunkowej wyceny oraz przedstawimy dostępne warianty. Jeśli zapadnie ostateczna decyzja o współpracy z nami, bezpłatnie dokonamy fachowego pomiaru już na miejscu docelowego przeznaczenia.

Okna Marki

Nasze biuro oraz salon znajduje się w Kobyłce na ul. Zagańczyka 29. Klienci z miejscowości Marki mają do nas 11 km - to niewiele, gdy wziąć pod uwagę szereg korzyści, które możemy zaoferować. Nasza oferta to nie tylko okna (Wołomin, Zielonka, Marki i Kobyłka - w tych miejscowościach najczęściej można zobaczyć nasze realizacje), ale również parapety, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bramy garażowe.

Odwiedź nas w biurze lub zaproś mobilnego przedstawiciela do swojego domu, lub firmy i sprawdź szereg atrakcyjnych rozwiązań dla Twojego domu.