DACHY

facebook

DACHY

Krycie dachów i serwis dachowy

Firma Dorol od lat świadczy kompleksowe usługi związane z szeroko pojętym montażem i serwisem pokryć dachowych.

Usługi, jakie świadczymy, to przede wszystkim krycie dachów i instalacja okien dachowych. Oprócz tego, zajmujemy się ich kompleksowym serwisem- zarówno czyszczeniem, jak i usuwaniem rozmaitych usterek, które potrzebują szybkiej i rzetelnej naprawy. Ponadto, wachlarz naszych usług obejmuje również uszczelnianie kominów czy czyszczenie rynien.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oprócz stuprocentowo profesjonalnego i rzetelnego podejścia, jesteśmy pasjonatami tego, co robimy. To zaś bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Nasze realizacje są wykonywane z dbałością o każdy szczegół, co doceniają nawet najbardziej wymagający klienci.

Ponadto, stawiamy na etykę w prowadzonym biznesie- wszystkie zlecenia są objęte gwarancją i ubezpieczeniem OC firmy, a każdy pracownik jest legalnie zatrudnioną osobą, co również przekłada się na profesjonalizm świadczonych usług.

View the embedded image gallery online at:
https://dorol.pl/dachy#sigProId0f76802d6e

Kompleksowa obsługa

Oprócz montażu i konserwacji dachów, obsługujemy naszych klientów kompleksowo, od A do Z. Pomożemy w wyborze najbardziej korzystnego pokrycia dachowego dla Państwa domu, a następnie zamówimy odpowiednie materiały wraz dostawą. Niczym się Państwo nie przejmują- wszystko organizujemy od samego początku, do końca.

Warto poznać nas bliżej

Zapraszamy od odwiedzenia naszego firmowego Facebooka- znajdą tam Państwo zdjęcia i relacje z naszych najnowszych realizacji, a ponadto będą się mogli Państwo zapoznać z wieloma opiniami klientów o naszej firmie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063713661168