DACHY

Bramy garażowe

Jeśli nie jesteś pewien, czy duża brama garażowa zmieści się na Twojej posesji lub szukasz rozwiązania, które zapewni najbardziej optymalne warunki we wnętrzu, to jesteś w dobrym miejscu. Prezentujemy z dumą szeroką ofertę produktów od renomowanych producentów: sprzedawane i montowane przez nas bramy garażowe sprawdzą się wszędzie: bez względu na rozmiary dostępnej powierzchni czy wymagania właściciela.

Bezpieczeństwo i oszczędność czasu

Bramy garażowe z serii Wiśniowski to udane połączenie nowoczesnych technologii, ciekawego wyglądu i systemów zabezpieczających. Nasze produkty nie będą marnować Twojego czasu każdego ranka na powolne otwieranie: dzięki sprawnym mechanizmom obsługiwanym ręcznie lub automatycznie otwieranie paneli nie zajmie Ci więcej, niż tylko chwilki. Oferowane tu modele zabezpieczą wnętrze pomieszczenia: i to zarówno przed włamaniem, jak i przed niekorzystnym wpływem pogody – deszczu, śniegu, gradu czy wiatru. Wisienką na torcie jest modny design. Gwarantuje całkowitą osłonę dla zawartości pomieszczenia i sto procent prywatności, a jednocześnie podkreśla wygląd całej posesji.

Wariant dopasowany do możliwości Twojej posesji

Oferujemy 4 warianty bram garażowych: segmentowe, uchylne, rozwierne oraz roletowe. Tak szeroki wybór pozwoli Ci dopasować rozwiązanie do przestrzeni. I tak by nie zajmować miejsca na małym podwórku, wybierzesz wariant roletowy, a jeśli chcesz, by cały model chował się na czas wyprowadzania samochodu – zdecyduj się na model uchylny bądź segmentowy. Nie jesteś pewien, co wybrać? Doradzimy Ci! Już zdecydowałeś i mieszkasz na terenie Kobyłki, Wołomina, Zielonki lub Marek? Zadzwoń, dokonamy montażu!