DACHY

facebook

Bramy garażowe

bramy garazowe wołominJeśli nie jesteś pewien, czy duża brama garażowa zmieści się na Twojej posesji lub szukasz rozwiązania, które zapewni najbardziej optymalne warunki we wnętrzu, to jesteś w dobrym miejscu. Prezentujemy z dumą szeroką ofertę produktów od renomowanych producentów: sprzedawane i montowane przez nas bramy garażowe sprawdzą się wszędzie: bez względu na rozmiary dostępnej powierzchni czy wymagania właściciela.

Bezpieczeństwo i oszczędność czasu

Bramy garażowe z serii Wiśniowski to udane połączenie nowoczesnych technologii, ciekawego wyglądu i systemów zabezpieczających. Nasze produkty nie będą marnować Twojego czasu każdego ranka na powolne otwieranie: dzięki sprawnym mechanizmom obsługiwanym ręcznie lub automatycznie otwieranie paneli nie zajmie Ci więcej, niż tylko chwilki. Oferowane tu modele zabezpieczą wnętrze pomieszczenia: i to zarówno przed włamaniem, jak i przed niekorzystnym wpływem pogody – deszczu, śniegu, gradu czy wiatru.

 Wisienką na torcie jest modny design. Gwarantuje całkowitą osłonę dla zawartości pomieszczenia i sto procent prywatności, a jednocześnie podkreśla wygląd całej posesji. Aby zapewnić bezpieczną, bezawaryjną eksploatację, niezbędny jest prawidłowy montaż, konserwacja oraz regularne testowanie bramy garażowej i elektrycznego napędu bramy.

Wariant dopasowany do możliwości Twojej posesji

Oferujemy 4 warianty bram garażowych: segmentowe, uchylne, rozwierne oraz roletowe. Tak szeroki wybór pozwoli Ci dopasować rozwiązanie do przestrzeni. I tak by nie zajmować miejsca na małym podwórku, wybierzesz wariant roletowy, a jeśli chcesz, by cały model chował się na czas wyprowadzania samochodu – zdecyduj się na model uchylny bądź segmentowy. Nie jesteś pewien, co wybrać? Doradzimy Ci! Już zdecydowałeś i mieszkasz na terenie Kobyłki, Wołomina, Zielonki lub Marek? Zadzwoń, dokonamy montażu!

Drzwi garażowe na zamówienie – Warszawa, Marki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka

Zapewniamy niezawodne bramy garażowe wykonywane na zamówienie i dostarczane do Twojego domu lub firmy w uczciwej cenie. Oferujemy i montujemy wysokiej jakości bramy garażowe wielu czołowych producentów w branży. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług montażu i konserwacji bram garażowych. Jeśli poszukujesz rozwiązań w miastach:Warszawa, Marki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka i okolice, nasza firma może dostarczyć Ci najlepszych rozwiązań. Zapewniamy niezawodne bramy garażowe wykonywane na zamówienie i dostarczane do Twojego domu lub firmy w uczciwej cenie. Oferujemy i montujemy wysokiej jakości bramy garażowe wielu czołowych producentów w branży. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług montażu i konserwacji bram garażowych. Jeśli poszukujesz rozwiązań w miastach: Warszawa, Marki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka i okolice, nasza firma może dostarczyć Ci najlepszych rozwiązań. 

Wiele naszych drzwi garażowych jest izolowanych, co może znacznie zwiększyć efektywność energetyczną Twojego domu. Salon DOROL oferuje także kompletną linię elektrycznych urządzeń do otwierania drzwi garażowych oraz akcesoriów, aby wchodzenie i wychodzenie z domu było jak najbardziej wygodne i łatwe. Zgłoś się do nas, abyśmy mogli wybrać wspólne najlepsze rozwiązanie!

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą drzwi!