DACHY

facebook

Okna PCV w Warszawie


Wysokiej jakości designerskie okna PCV w Warszawie dostarczamy inwestorom prywatnym, deweloperom, architektom, firmom zajmującym się wykończeniami i remontami wnętrz. Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana, znajdziesz w niej różne wersje okien w szerokiej palecie odcieni do wyboru. Do tego dokładne pomiary naszych pracowników, na podstawie których dobieramy właściwe rozmiary do przygotowanych otworów okiennych. Możesz liczyć na fachową i kompleksową obsługę swojej inwestycji!

Markowe okna PCV – tylko najlepsi producenci

Zastanawiasz się nad tym, czy warto zainwestować w markowe okna? My wiemy, że tak, ponieważ znani i doceniani producenci, liderzy na polskim rynku gwarantują wysoką jakość wykonania stolarki okiennej. Dlatego współpracujemy z najlepszymi – mamy okna Drutex czy MS. Produkty przez nich projektowane i wykonywane cechują się:

  • wysoką wytrzymałością mechaniczną,
  • zaawansowanymi rozwiązaniami (w standardzie i dodatkowymi), np. podwyższonym poziomem izolacji akustycznej, zabezpieczeniami przeciwwłamaniowymi,
  • rozwiązaniami, które gwarantują im energooszczędność zgodnie z obowiązującymi standardami na rynku,

Solidne i piękne okna PCV Okna PCV od lat są niezwykle popularne i chętnie wybierane. Nic dziwnego – sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i obiektach handlowych czy usługowych. Wyróżnia je stosunkowo niska względem jakości cena, jak również bardzo solidne wykonanie. Tu liczy się każdy szczegół konstrukcji – od zawiasów, przez ramy, aż po mocowanie klamki. Chodzi o to, żeby okna pomimo częstego zamykania i otwierania nie zużywały się. To samo dotyczy ram, które są stale wystawione na ekspozycję słoneczną. Zarówno od wnętrza, jak i na zewnątrz powinny nienagannie prezentować się przez lata. Podczas gdy okna drewniane wymagają nieraz dość skomplikowanej konserwacji i impregnacji, w utrzymaniu okien PCV liczy się właściwie tylko mycie. Masz dylemat, jaki rodzaj okien wybrać? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy!

Nie tylko okna PCV – bogaty asortyment

Rozumiemy, że dobranie okien PCV do konkretnej aranżacji czy stylu architektury to nie tylko kwestia zdecydowania, co mi się podoba. To także rozterki na temat wytrzymałości i funkcjonalności stolarki otworowej. Ta z tworzywa sztucznego na pewno doskonale spełni wszelkie oczekiwania. Jednak, żeby móc jeszcze lepiej realizować marzenia oraz trafniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o drzwi i osłony okienne. W ten sposób możesz przy jednych zakupach skompletować całą aranżację, ciesząc się idealnym dopasowaniem i niską ceną.