DACHY

Okna PCV

Nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki budowlanej zapewniają doskonałą termoizolację, a także są odporne na działanie wiatru oraz ulewnego deszczu. Dzięki temu pozwalają między innymi ograniczyć zużycie energii, potrzebnej do ogrzania pomieszczeń. W budynku utrzymuje się ciepło, a także przyjemny spokój, ponieważ okna PCV tłumią także hałasy z zewnątrz.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii produkty posiadają doskonałe parametry także w zakresie przepuszczalności energii słonecznej. Jest to korzystne szczególnie zimą, kiedy dodatkowa ilość światła jest zawsze mile widziana. Okna PCV mogą posiadać również właściwości antywłamaniowe, a niektóre z modeli umożliwiają swobodny dobór systemów skrzydeł i innych komponentów. Część klientów decyduje się także na dodatkowe wyposażenie, takie jak moskitiery czy rolety kompaktowe.

Obecnie produkowane artykuły są dostępne w wielu stylach i mimo, że wykonuje się je z tworzywa sztucznego, mogą do złudzenia przypominać drewniane bądź aluminiowe realizacje. Dzięki temu jeszcze łatwiej niż dotychczas dobiorą Państwo elementy stolarki do własnych upodobań.