DACHY

facebook

Rolety Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka

Stylowe, praktyczne i wytrzymałe na wiele lat – tak pokrótce możemy opisać ofertę naszych rolet zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dzięki nowoczesnej technologii, którą dysponujemy, mamy możliwość wykonania różnych rodzajów osłon okiennych, które będą pasowały do każdej aranżacji.

W kategorii rozwiązań na zewnątrz budynku, oferujemy:
• Nowoczesne rolety zewnętrzne,
• Trwałe żaluzje fasadowe,
• Klasyczne okiennice,
• Duże i mniejsze markizy,
• Zabezpieczające przed insektami moskitiery.

Równie okazale prezentuje się nasza oferta rolet wewnętrznych:
• Modele materiałowe w wielu różnych wzorach i kolorach,
• Eleganckie i bardzo stylowe warianty rzymskie ,
• Wysoce praktyczne rolety typu dzień i noc ,
• Świetnie prezentujące się plisy,
• Verticale doskonałe do nowoczesnych aranżacji,
• Aluminiowe lub drewniane żaluzje,
• Moskitiery okienne, jak i drzwiowe.

Mamy możliwość wykonania tych osłon z wielu różnych materiałów i w rozmaitych stylach. Staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, zatem jeśli masz jakieś marzenie dotyczące wyglądu żaluzji, okiennic, czy też markiz i plis, to skontaktuj się z nami jeszcze dziś – wymarzone projekty przekujemy w rzeczywistość.

Oprócz świetnego wyglądu wszystkie osłony charakteryzują się doskonałą wytrzymałością, dzięki czemu będą służyły przez wiele lat i różnymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami, które np. umożliwiają precyzyjną regulację kierunku i natężenia światła.

Nasze usługi kierujemy głównie do osób z Warszawy i miejscowości okolicznych, takich jak Kobyłka, Zielonka czy Marki. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą okien

Rolety Kobyłka

Szczególnie w przypadku domów jednorodzinnych i niskiej zabudowy, ważne jest, by zabezpieczyć okna z zewnątrz. Rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe czy okiennice to elementy zwiększające bezpieczeństwo domowników i mienia. Czasy, gdy rolety były brzydkie, ciężkie i nie pasowały do koloru ścian, bezpowrotnie minęły. Nowoczesne technologie pozwalają dopasować kolor rolet do elewacji, dzięki czemu harmonijnie dopasują się do wyglądu budynku. Aby mieć produkt idealnie odzwierciedlający oczekiwania, wybierz rolety na wymiar.

Dorol - naszą specjalnością są rolety. Kobyłka tu w naszym firmowym salonie można zapoznać się z pełną ofertą, obejrzeć próbki materiałów i umówić się na pomiary.

Rolety Wołomin

Rolety wewnętrzne - rzymskie, verticale, typu dzień i noc - stanowią prawdziwą dekorację wnętrza, a jednocześnie tworzą poczucie prywatności. Kolekcja materiałów i wzorów jest tak obszerna, że rolety mogą znaleźć się w każdym wnętrzu. Aby zapoznać się z wachlarzem produktów, zapraszamy klientów z Wołomina do naszego biura lub oferujemy możliwość dojazdu naszego mobilnego przedstawiciela, który na miejscu omówi możliwości i pomoże w dokonaniu wyboru.

Rolety Zielonka

Wszystkim naszym klientom z Warszawy i okolicznych miejscowości: Wołomina, Marek, Zielonki i Kobyłki, zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi doradcy są w stanie ocenić i doradzić najkorzystniejsze rozwiązania do potrzeb. Wyróżnia nas kompleksowe podejście i możliwość dostarczenia różnych elementów do domu - prócz rolet są to drzwi, bramy garażowe, okna i parapety oraz rzetelność i terminowość - na nas można polegać. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy.

Rolety Marki

Wszystkie pomiary oraz wycena są bezpłatne. Udzielamy gwarancji na montowane przez nas rolety oraz fachowy serwis w całym okresie ich użytkowania.

Jeśli interesują Cię rolety wewnętrzne i zewnętrzne w miejscowościach takich jak: Marki, Wołomin, Kobyłka czy Zielonka, skontaktuj się z nami - firma Dorol to najlepszy wybór.