DACHY

facebook

Rolety zewnętrzne

Zmiany klimatyczne wszystkim nam dają się we znaki od kilku lat. Skutkiem są niebotycznie wysokie temperatury, duże nasłonecznienie, a także obecność większej liczby komarów i innych dokuczliwych owadów, które wlatują do pomieszczeń. Jak zatem chronić siebie, domowników i mieszkanie przed ciągłym upałem? Warto zainwestować w specjalistyczne osłony okienne, takie jak rolety zewnętrzne. Sprawdzą się one zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i w blokach mieszkalnych.

Rolety zewnętrzne – co warto wiedzieć?

Tego typu osłona okien spełnia wiele funkcji jednocześnie. Składa się z kasety, w której umieszczona jest rura nawojowa z pancerzem, który porusza się na prowadnicach. Ponadto osłony powinny być dobrane do wielkości okien, a także kolorystyki budynku.

Aluminiowy pancerz rolet zewnętrznych to idealna ochrona budynku mieszkalnego czy firmy przed włamywaczami. Ponadto taka konstrukcja zapewnia doskonałą termoizolację pomieszczeń, gdyż ciepło nie ucieka na zewnątrz zimą, a w lecie nie dociera do wewnątrz budynku. Ponadto mieszkając przy ruchliwej ulicy, roleta wygłuszy pomieszczenia. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rolet wewnętrznych!