DACHY

facebook

Okna drewniane

okna drewniane wołominElementy stolarki budowlanej stworzone z tradycyjnych materiałów cechują się ponadczasową elegancją i doskonale pasują zarówno do domków letniskowych, jak i całorocznych mieszkań. Współczesne okna drewniane są również ekologiczne, wytrzymałe oraz energooszczędne. Dzięki nowoczesnemu uszczelnieniu wyroby te charakteryzuje niski współczynnik przenikania ciepła, a także doskonała ochrona przed hałasami z zewnątrz. W ofercie dostępne są pakiety dwu- oraz trzyszybowe, a wszystkie produkty zabezpieczane są specjalnymi preparatami przed wchłanianiem wilgoci. Posiadają również okapniki, które skutecznie odprowadzają wodę.

Okna drewniane zapewniają wyjątkową estetykę budynku, jak i jego wnętrza. Dzięki temu, że tworzone są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii są jednocześnie trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak: promienie słoneczne czy wiatr. Jeśli poszukują Państwo produktów z zakresu stolarki, które będą się świetnie prezentować przez lata, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Ponadczasowe i eleganckie okna drewniane – Wołomin i okolice

Najczęściej, okna drewniane montuje się w bardziej tradycyjnych i o stylowym designie nieruchomościach. Mają bardziej wyszukany wygląd niż nowoczesne alternatywy, takie jak PCV i aluminium. Posiadają jednak wszechstronną zdolność do uzupełniania praktycznie każdego stylu wnętrza. Dla właścicieli domów w miejscowościach: Wołomin, Marki, Kobyłka oraz Zielonka, którzy chcą wymienić swoje obecne okna na drewniane ramy okienne, powinni zgłosić się właśnie do nas. Nasze okna zachowują tradycyjny wygląd, który często jest tracony przy instalacji ram z PCV.

W przeciwieństwie do ram okiennych z aluminium i PCV, drewno wymaga regularnych zabiegów i powłok malarskich, aby zapewnić skuteczną ochronę przed trudnymi warunkami spowodowanymi przez deszczową pogodę. Z pewną dbałością, okna drewniane mogą być bardzo długoterminową opcją dla Twojego domu, co oznacza, że nie musisz martwić się o wymianę okien przez wiele lat. Skontaktuj się z nami! Zapraszamy również do zapoznania się markiz!