DACHY

facebook

Drzwi wewnętrzne Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka

Dzięki przemyślanej aranżacji pomieszczeń maksymalnie wykorzystacie Państwo ich zalety. Nasza firma zapewni Wam szeroki wybór drzwi wewnętrznych, które umożliwią oddzielenie poszczególnych przestrzeni w domu lub biurze. W ten sposób łatwiej ogrzejecie poszczególne pokoje, a także zapewnicie sobie większy spokój. W ofercie posiadamy elementy stolarki budowlanej, które pozwolą zminimalizować ilość dźwięków przedostających się do Waszego gabinetu lub sypialni.Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami z branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wytrzymałe drzwi wewnętrzne o najlepszych parametrach izolacyjnych oraz atrakcyjnym designie. Proponujemy wyroby takich marek, jak: DRE, Porta, Vasco Doors czy Pol-skone. Wśród nich znajdziecie Państwo produkty proste oraz zdobione dodatkowymi elementami: matowymi przeszkleniami albo ciekawymi wstawkami, wykonanymi z metalu. Korzystając z naszej oferty, możecie być Państwo pewni, że szybko zrealizujemy zamówienie i dostarczymy produkt, który posłuży Wam przez długie lata.

Drzwi wewnętrzne

Wybierz producenta, aby otworzyć najnowszy katalog

Pol Skone intenso DRE Porta Centurion

Vasco Voster logo 150px 

Drzwi wewnętrzne Wołomin

Drzwi wewnętrzne to element funkcjonalny, a także dekoracyjny każdego wnętrza. Na rynku dostępny jest asortyment w każdym kolorze i w wielu stylach. Drzwi wewnętrzne różnią się też funkcjonalnością. Podstawowe rozróżnienie to drzwi przylgowe i bezprzylgowe, czyli w skrócie mówiąc - te z widocznymi zawiasami i ościeżnicami lub z ukrytymi elementami. Drzwi bezprzylgowe to bardzo dziś modne drzwi przesuwne. Drzwi przylgowe to wybór bardziej tradycyjny, co nie wyklucza nowoczesnego designu. Na kolejnym poziomie mamy możliwość wyboru drzwi pełnych lub z przeszkleniem, drewnianych bądź z elementami metalowymi oraz o określonych właściwościach (np. dźwiękoszczelność).

Znajdź najlepsze drzwi do swojego wnętrza w naszych katalogach lub zaufaj naszemu doświadczeniu - jeśli powiesz nam, jakiego stylu szukasz i jakie mają być funkcje drzwi, w mig wskażemy Ci gotowe rozwiązania. 

Drzwi wewnętrzne: Kobyłka, Marki, Zielonka

W ofercie firmy Dorol znajduje się wyłącznie najlepszy jakościowo asortyment od renomowanych producentów (m.in. Porta i DRE). Stawiając na sprawdzone marki, jesteśmy przekonani, że dostarczone produkty zachowają swój wygląd przez wiele lat, a ich użytkowanie będzie proste i przyjemne. Zapewniamy doradztwo oraz fachowy montaż drzwi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i indywidualną ofertę w przypadku większych zamówień. Dbamy o kompleksowe wyposażenie, dlatego drzwi wewnętrzne można uzupełnić o klamkę, zamek lub odbojnik. Zapraszamy klientów indywidualnych i firmy z Warszawy oraz okolicznych miejscowości jak Kołbyłka, Marki czy Zielonka. Dołącz do grona zadowolonych klientów i postaw na współpracę z nami - z Dorolem Twój dom stanie się piękniejszy.