DACHY

Parapety

Zadbaj o atrakcyjny wygląd swoich okien – i to zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz! Zapoznaj się z naszą ofertą parapetów: spośród bogatego wyboru materiałów i projektów znajdziesz idealną propozycję dla swojego domu.

Parapety zewnętrzne

Najważniejszym elementem, na którym trzeba się skupić, wybierając parapet zewnętrzny, to odporność materiału na warunki atmosferyczne. Dobrym pomysłem jest wybór stali, aluminium lub imitacji klinkieru – modele wykonane z nich można pomalować lub okleić, i w ten sposób uzyskać efekt dowolnej powierzchni. Wybór dostępnych farb i oklein jest ogromny i zadowoli każdego dekoratora!
Drugą istotną kwestią jest kształt elementu. Znajdziesz u nas zarówno płaskie, jak i ze spadem – zaokrąglonym lub ostrym. Optymalny kształt pozwala na dobre odprowadzanie wody, a także świetnie podkreśla wygląd elewacji budynku.

Parapety wewnętrzne

O tym, jak ważne są parapety w wystroju każdego pomieszczenia, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodatkowo, montowane przez nas powierzchnie są dość stabilne i wytrzymałe, by można było na nich stawiać ciężkie doniczki z kwiatami czy wykorzystać je jako półkę.
W ofercie znajdziesz zarówno drewno, komorowe PCV, marmur czy też płyty MDF. Płaszczyzny mogą zostać dodatkowo pomalowane lub oklejone – w ten sposób uzyskamy dowolny efekt dekoracyjny. Proponujemy zarówno płaskie płyty, jak i warianty z zaokrągleniami, szerokie i wąskie, słowem: takie, jakie najlepiej będą pasować do Twoich wnętrz! Zainteresowany? Zgłoś się do nas – nie tylko zaproponujemy Ci najlepszy wariant, ale – jeśli mieszkasz na terenie Kobyłki, Wołomina, Zielonki lub Marek – zamontujemy go w Twoim domu!