DACHY

facebook

MSline

Dostępność: Dostępny

Co wyróżnia okna MSline na tle konkurencji? Przede wszystkim możliwość doboru do konkretnych potrzeb praktycznie każdego elementu, począwszy od rodzaju listew, poprzez ich kolor, aż do mechanizmów i systemów dodatkowych.

Stolarka na miarę współczesnych czasów

Wszystkie okna z serii MSline są produkowane przy użyciu najnowszych technologii na bazie profili PVC uznanej niemieckiej marki SALAMANDER. Specjalna konstrukcja i użyte materiały zapewniają doskonałe wyciszenie i pozwalają zredukować niepotrzebne straty ciepła. Termoizolacyjne, potrójne szyby są pokryte od zewnątrz innowacyjną powłoką, która odbija promieniowanie słoneczne. Wykonana z mocnej stali i poliwęglanu ramka CHROMATECH ultra zapobiega powstawaniu zjawiska parowania.

Sklep DOROL jest jednym z nielicznych oficjalnych parterów firmy MS na terenie województwa mazowieckiego. Chętnie pomagamy Klientom w doborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. Nasze biuro znajduje się w Kobyłce, dlatego też najbardziej dogodny dojazd będą miały osoby mieszkające w takich miastach jak Wołomin, Marki czy Zielonka.

 okna msline 1okna msline 2