DACHY

facebook

MSline +

Dostępność: Dostępny

Dlaczego warto zamontować w swoim domu okna z linii MSline+? Bo żadne inne produkty dostępne obecnie na rynku nie posiadają tak wyjątkowych parametrów technicznych. Ich konstrukcja została wykonana w oparciu o innowacyjne systemy profili PVC marki SALAMANDER, dzięki któremu nawet najtańsze propozycje posiadają wyjątkowe właściwości termoizolacyjne.

Najwyższa jakość w nowym wydaniu

Wśród okien z serii MSline+ każdy Klient znajdzie bez problemu taki model, który będzie odpowiadał jego potrzebom. Do wyboru jest bowiem aż 40 oklein w różnych kolorach, także tych przypominających z wyglądu naturalne drewno czy aluminium. Jeśli dodamy do tego doskonałą klasę energetyczną, szyby najnowszej generacji, przepuszczające znacznie więcej światła niż tradycyjne wkłady oraz okucia antywłamaniowe przekonamy się, że naprawdę trudno byłoby znaleźć drugi taki produkt w ofercie innej firmy.

Jesteśmy jednym z nielicznych oficjalnych partnerów firmy MS działających na terenie powiatu wołomińskiego. Jeśli zainteresowała Państwa ta wyjątkowa oferta, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w sklepie w Kobyłkach.

 okna msline plus 1okna msline plus 2