DACHY

facebook

MS Alu Look

Dostępność: Dostępny

Do budynków utrzymanych w nowoczesnym stylu trzeba dobrać taką stolarkę, która będzie podkreślać charakter nieruchomości. Doskonale nadają się do tego celu okna ALU LOOK z serii MSline+.

Elegancja w nowym wydaniu

Linia MSline+ została zaprojektowana z myślą o szczególnie wymagających użytkownikach. Okna ALU LOOK wchodzące w skład tej serii łączą w sobie dwie cechy: doskonałe parametry techniczne oraz prawdziwie nowoczesny design. Składają się one z 6-komorowych skrzydeł, 7-komorowych ram (wykonano je z PVC) oraz potrójnej szyby. Dzięki zastosowanym w procesie produkcyjnym technikom stolarka firmy MS spełnia wymagania najwyższej klasy energetycznej. Jeśli dodamy do tego oryginalny design – ramy i skrzydła są pokryte okleinami przypominającymi z wyglądu aluminium – otrzymamy produkt wyjątkowy pod każdym względem.

Jesteście Państwo z Wołomina, Marek, Zielonki lub innych miast leżących na terenie województwa mazowieckiego? W takim razie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Kobyłce! Pomożemy dobrać taką stolarkę, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

okna alu look 2

okna alu look 1