DACHY

facebook

MS Wood Look+

Dostępność: Dostępny

Tradycyjne, pełne elegancji ramy drewniane, czy może jednak postawić na sprawdzone osiągnięcia myśli technologicznej? Kupując okna Wood Look+ od firmy MS nie muszą Państwo podejmować takich decyzji, gdyż te unikatowe produkty łączą w sobie klasyczną stylistykę z zaletami, jakie niesie wykorzystanie w procesie produkcyjnym PVC.

Elegancki wygląd i doskonałe parametry

Okna z serii MS Wood Look+ zostały zaprojektowane z myślą o domach jednorodzinnych. Wykonano je z solidnych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie szkodliwych warunków atmosferycznych profili PVC i pokryte folią, której faktura przypomina naturalne drewno. Potrójna szyba i wykorzystane techniki zgrzewania ram redukują straty ciepła, wypływając tym samym na energooszczędność całego budynku.

W naszym sklepie pomagamy Klientom dobrać taką stolarkę, która będzie spełniała wszystkie oczekiwania zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i wpisującego się w aranżację architektoniczną designu. Zapraszamy do naszego sklepu zwłaszcza osoby z Kobyłki, Wołomina, Marek i Zielonki!

okna wood look plus 2okna wood look plus 1