DACHY

facebook

MS NIV 92 FA

Dostępność: Dostępny

Obecne budownictwo znacznie różni się od tego, które było znane dekadę temu. Firmy stosują obecnie coraz więcej rozwiązań ekologicznych, a także energooszczędnych. Dotyczy to także stolarki otworowej i okiennej, która odgrywa istotną rolę, nie tylko wizualną, ale też ochronną w budynkach mieszkalnych.

Podczas wyboru elementów stolarki otworowej warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Ogromną popularnością cieszą się okna drewniane, nie tylko ze względu na aspekty wizualne, ale też ekonomiczne. Najważniejszą częścią jest profil, którego głównym zadaniem jest podtrzymywanie szyby.

W naszej ofercie znajdą Państwo model 86-ms-niv-92-fa. W skład całego zestawu najczęściej wchodzą listwy przyszybowe, ramy i ościeżnice. Okna drewniane o takich profilach projektowane są z myślą o najbardziej wymagających inwestorach, którzy wymagają od elementów stolarki otworowej najwyższej klasy energetycznej. Tego typu rozwiązania najczęściej stosowane są w domach wysoce energooszczędnych oraz pasywnych. Przy odpowiednim doborze materiałów i parametrów, możliwe jest ich wykonanie z praktycznie każdego gatunku drewna.